Menu (accesskey=1)

Rozkoš najdete u Šeberáku

Náš čtvrteční pochod jsme odstartovali z konečné autobusů na Jižním Městě. Naši stateční startující se měli co ohánět díky velkému počtu účastníků, které nadchla nejen trasa pochodu ale i krásné a teplé počasí.

Padla 18. hodina a je dostartováno. Všichni účastníci jsou na trase a pořadatelé se přesouvají do Šeberova, kde je v restauraci U topolů cíl trasy.

A již jsme v restauraci. Přijali nás vlídně, personál je ochotný a usměvavý a ceny jsou rozumné. Zasedáme ke stolu vyndaváme razítka i papíry, když přicházejí první kilometroví nadšenci a začíná velká razítkovací akce.

O razítka je jako vždy velký zájem a pochodníci si je nechávají dávat kam se dá, ponejvíce do vandrbuchu. Také jsme měli štěstí a viděli jsme jeden velmi hezky a napaditě udělaný vandrbuch.

Pochodníci si pochvalovali trasu jako pěknou nápaditou a velmi dobře postavenou s různými zajímavostmi a památkami. Jen několik účastníků mělo připomínky k průchodu Šeberovem, který vedl podél silnice. Při závěrečném hodnocení vezmeme tyto připomínky v úvahu.

Blíží se uzávěrka cíle 20. hodina, ale usměvaví pochodníci přicházejí stále. Hlásí, že jdou za nimi další, a proto vyčkáváme. Po dojití posledních účastníků vyhodnocujeme akci jako dobrou s účastí 180 pochodníků. A probíráme náměty a připomínky.

Před odchodem hovoříme s majitelem restaurace, který byl návštěvností a tržbou velmi spokojen a zve nás, abychom další pochod končili opět v jeho restauraci. Tak a odjíždíme domů sice unaveni ale spokojeni, že nám pochod vydařil.

Jitka Vyleťálková


TJ Čechie Karlín © 2016 Michal Kec (MiK)